pidän sinusta niin kovin, etten halua satuttaa itseäni enää yhtään enempää. Parempi olisi, jos en enää koskaan törmäisi sinuun vahingossakaan.
Taidat olla kovin tyytyväinen tämänhetkiseen, joten mitäpä sitä muuttamaan. Jatka samaa rataa. Kaikella kunnioituksella.
Minäkin jatkan omia polkujani. Hyvästi.
Taidat olla kovin tyytyväinen tämänhetkiseen, joten mitäpä sitä muuttamaan. Jatka samaa rataa. Kaikella kunnioituksella.
Minäkin jatkan omia polkujani. Hyvästi.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Ihan vitun sama. Palataan asiaan ensi viikolla.
En ole tyytyväinen vaan rakastan erästä toista.
Olisit sanonut sen sitten rehellisesti. Rakasta vaan.
Sanoinkin.
monesko katkeruusaloitus sulta jo tälle päivälle tänne?! Viel ehdit kymmenittäin ennen kuin vuorokausi vaihtuu ja sittenhän voit aloittaakin uuden rundin vaiks samoja aloituksia kierrättäen. Näitähän sul riittää.
Voi olla myös se perunanenäinen nainen tai sitten vakiobyllerökin.
Tukehdu itsesääliisi saasta.
Hyvä pano ei muuta
Sinä et ollut edes sitä, ei kertaakaan orkkua. Etkä muuten itsekään sen kummempi, ihan samaa tasoa.
Ojoi, paljon pahaa oloa täällä :(
Toisaalta tänne palstoille ehkä eksyy ne joilta jää jotain puuttumaan tosielämässä ja hekavat jotain paikkaamaan sitä. Paljon epävarmuutta, toivo ja pelkoa.
Sanothan tuon ap myös hänelle suoraan, ok?
Voisi hän sitten kertoa miten oikeasti asiat kokee...
Minäkin pidän itsestäni sen verran, etten halua enää satuttaa itseäni. Pidän turvallisuudesta ympärilläni. Ehkä se on väärin, mutta selviän hengissä ja ilman hajoamisia ehkä hivenen pidempään.