Suomen on saatava ryssä

joka estää venäläisten mollaamisen 24 palstalla.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ryssää pitää aina mollata koska ryssä on MOLLA.

Olen tullut tänne s24 juuri sitä tekemään

Äänestä

Eihän ryssää tarvitse mollata, se tekee sen ihan itse. Nyt kaalisoppa taitaa korvata pääsiäispöydässä liharuoan ja pääsiäisen jälkeen ryssä jää odottamaan seuraavaa kaalinpääsatoa.

Äänestä

Venäläiset saavat ihan itse katsoa peiliin ja siellä näkyy syy mollaamiseen. Sekopää johtaja on vienyt koko maan hylkiöksi eikä sieltä oli paluuta ilman,että venäläiset heräävät horroksesta ja katsovat totuutta silmiin. Ei valheessa voi elää ikuisuutta. Sellainen maa millainen johtaja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minarussa kirjoitti:

joka estää venäläisten mollaamisen 24 palstalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu