tykkäisitköhän nainen huonoa

Kun tää homma tällaista et jos hommaisin korvaushoidon itelleni. Vieroitusoireet sinusta sen verran pahat....
Puutteessa ei mukavaa oleskella
14<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Hommaa ihmeessä. Enköhän mäkin sellaisen löydä. Kiva kiva!

Äänestä

TYKKÄISIN! siis huonoa.Jos seksin saanti on tärkeämpää kuin minä niin kertoo paljon sinusta. Tuollaisen jälkeen en olisi kiinnostunut enää.

Äänestä

Jos mäkin saan tehdä niin, silloin asia on ok.

Äänestä

Kun tuollaisia kirjoittelet ja aiempien kokemuksieni valossa on varmaan turha odottaa mua minnekään saapuvaksi. Jätän mieluummin näkemättä ne hoitosi

Äänestä
  • Mitä pahaa aloituksessa on? Minusta kamalampaa on että jos tuo on julma diktaattori ja hommaa itselleen hoidon mutta kieltää ehdottomasti sen kaivatultaan! Minusta asia on ihan ok niin kauan kuin sallii kaivatulleen kaiken saman kuin mitä itse tekee!

    Äänestä

Tee valinta. Olenko se minä vai seksiä heti jonkun muun kanssa. Minun kanssa pitää olla kärsivällisyyttä. Ja tämä valinta kertoo sinusta kaiken oleellisen. Kerro sitten kun olet päättänyt mitä elämältäsi haluat....

Äänestä
  • hekoheko , vain sinun kärsivällisyydellä on väliä muista piittaamatta , ja jos toinen vaatii kärsivällisyyttä olet heti ultimaattumia ultimaattumin perään.

    Äänestä

Missä teidän huumorintaju?

Äänestä
  • Aika outoa huumoria mielestäni. Olit tosissani mutta kun huomasit hänen loukkaantumisen yrität muuttaa sanomisiasi.

    Äänestä

Mä oon ihan muunlaisessa hoidossa, eikä sua pätkääkään kiinnosta muutakuin omat seksihoitosi. Joten eiköhän se ole selvää kuinka tärkeänä sä mua pidät

Äänestä

Eihän siitä voi huonoa tykätä, jos joku vaihtaa anonyymipalstalla hölöttämisen ja virtuaalisen kuvitellun höpösuhteen oikeaan fyysiseen kanssa käymiseen oikean ihmisen kanssa..
Ei se ole korvaushoitoa, vaan uudempi, kehittyneempi, parempi, ja sen vanhan sivuoireisen hoitomuodon hyvin korvaava uusi hoitomuoto.

Äänestä

korvaushoitoa? Kelpaisko ympärivuorokautinen vierihoito ;)?

Äänestä

Ei kaivattuni ooees täällä :-)

Äänestä
  • Olen. Ja miksi pitää ottaa joku toinen?
    Kyllä mä sua haluan. Ja tiedät sen.
    sä tässä himmailet.
    Nih!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kysymyksellä kirjoitti:

Kun tää homma tällaista et jos hommaisin korvaushoidon itelleni. Vieroitusoireet sinusta sen verran pahat....
Puutteessa ei mukavaa oleskella

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu