Arhinmäki on täysi vitsi

Ei järjen häivää koko puolueessa saatika sen johdossa. Vain hullu antaa äänensä vasureille.
263
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Älkääpä mollatko!Ko.Herralla on sukujuuret Haapaveellä.Tiiä vaikka hommaa vielä meille uuden jäähallin..

Äänestä

Järjen "häivä" on sinulta haihtunut kuin haiku ilmaan. Myönnä pois.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vasuritonkommareita kirjoitti:

Ei järjen häivää koko puolueessa saatika sen johdossa. Vain hullu antaa äänensä vasureille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu