kehiin ? Onko rohkeutta ?
Miksi ihmiset eivät vain tartu luuriin
12
82
Vastaukset
- VarovaisestiVaan
Onko itellä?
Mulla oli, eikä kannattanut...tai ehkä se oli mielenterveyden kannalta ok, mutta ei onnannut kuitenkaan.- Soititvaiviestit
viestiin vastataan, puhelinmyyjille ei.
- VarovaisestiVaan
Sanoin sen päin naamaa.
Nuan vaan. Toki, ehkä kannattaa miettiä hetken minua huolellisemmin sanomisiaan, ettei murjaise moista pommia ihan yllätyksenä.
- Koitaedes
Aloittaja näyttää meille mallia.
- mä_vaan3
Ois rohkeutta, mut ei numeroa...
- vastauskiitos
Onko hänellä sinun numerosi? Ja toinen kysymys myös, tarkoittaako tuo 3 sitä että nimessäsi on kolme kirjainta?
Rohkeutta, ei puutu ,jos oikeesti tarvitaan ja attaa voin.Jari
- SidoMutSunSydämeen
No en oo vielä sulta Jari saanu sitä rohkeutta kokea tässä viime viikkoina..toivoisin, että uskallat!
SidoMutSunSydämeen kirjoitti:
No en oo vielä sulta Jari saanu sitä rohkeutta kokea tässä viime viikkoina..toivoisin, että uskallat!
Nyt on tältä maailman parantajalta menny muisti. Mutta toivottanasti en ole loukannut ketään.
- ujojuoppo
jos ois numero pommittaisin tekstarein ja soitoin :)
- onneakuitenkin
kuulin että hän seurustelee...en viitsi häiritä vaikka ajatuksissani hän käykin! onnitteluni voisi tulkita väärin ja sitähän minä en halua..vai haluaisinko? En tietenkään toisin sanoin harmi ettei meistä tullutkaan koskaan "me"..
- KoskaRAKASTANenemmän
Tartuin ja nyt odottelen jännityksellä että miten meidän käy, mutta sen kyllä sanon että onneksi en antanut periksi :)
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552540Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021072- 64891
- 65829
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658