Liian monta kertaaa kieltäytyny

sua tietysti ajatellen. .. Nyt puutteessa, ota yhteytttä!!!!!!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Noi sun selitykset on kyllä niin ihania.
Sua ajatellen?
Mua ajatellen? Tajuatko kuinka noloa on ollut pyydellä sua näkemään ja tulla torjutuksi!
Mä haluan sua!
Mutta ota ihan itte nyt yhteyttä.

Äänestä

Noin sitä rakkainta vaan pyöritellään ja vähät välitetään toisen tunteista, kunhan itse saa tarpeet tyydytettyä toisen avulla. Et ansaitse häntä.

Äänestä

Ota itse yhteyttä en uskalla enään kun olet jo tyrmännyt minut....minäkin olen puutteessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


taivastaa kirjoitti:

sua tietysti ajatellen. .. Nyt puutteessa, ota yhteytttä!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu