Kiva ja rauhallinen pihapiiri (asukkaat etupäässä vanhuksia) tarvitsee uusia pihakalusteita
yhteiseen pihapiiriin. Entiset jo aikansa eläneitä ja lumen vaurioittamia. Aiemmin pihassa ollut pöytä penkkeineen ja pihakeinu, jotka jo alkavat olla läpeensä loppuun ajettuja. Jos sinulla on jotain edellä mainituista, niin ota yhteys tänne palstalle. Sovitaan miten jatkossa toimitaan. En asu itse pihapiirissä enkä edes asu paikkakunnalla, hoidan vain asiaa. Vain asiallisia viestejä, kiitos :)
Voisitko lahjoittaa pihakalusteita :)
5
146
Vastaukset 5
- ApuLähellä
Mistä voisi saada tarkemmat koordinaatit? Täällä kaivetaan jo varastoa.
- HyvaKiertamaan
Hei, Kiitos yhteydenotostasi. Ovatko kalusteet ehjiä/turvallisia? Olen 12.-14.4. Leppävirralla jolloin voisimme sopia asiasta tarkemmin. Millaisia kalusteita sinulla on tarjolla ja onnistuisiko kuljetus myös?
- Iloaikäihmisille
Hei. Kerro ApuLähellä miten voimme tavata. Olisiko esim. diakoniatoimisto sopiva paikka jos asuat keskustassa. Tarkempaa viestiä odottelen.
- lestadiolaisila
Nyt vaalien alla, kerjätkä kepuehdokkailta.Keputhan ostaa vaikka uudet, kun mielistelette, ja sitten naurut päälle.
- Veliveikkonen
Minullekin kelpaa kalusteet ilmaiseksi. Puhtaat ehjät, heti myyntikuntoiset otan vastaan. Kirpputorilla ne sitten myyn hyvään hintaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1041075
- 731034
- 67512
- 47473
Taiteiden yö
Kuhmon taiteiden yössä tapahtui. Tsat satss saaatts... Ja Sammon takoja... Tsat satss saaatts...8436Nainen, onko se nalle hehkuttelija poistunut keskuudestamme?
Ei ole näkynyt, joten onkohan. R.I.P :/112431- 13430
- 42412
- 15396
Kysymys palstalaisille: kuinka moni nainen sietää miehen "pakkomielteistä" sekaantumista elämäänsä?
Siedättekö tai sietääkö teidän naisenne miehen "pakkomielteistä" sekaantumista naisen harrastuksiin, ulkonäköön, työhön83391