Vaalipäällikkö Hirvonen

VieläSäteilee

Minne ja miksi hävisi Pekka Korpivaaran vaalivideo YouTubesta,

02.03.2014 Kouvola "Jeesus paransi Pekan !" Oli tosi hyvä henkilökuva "poliitikosta", kaikille sen nähneille selvisi mistä on kysymys.

https://www.youtube.com/watch?v=xUEl1HokWDk

Palautuiko kännykkäsäteily takaisin Pekkaan?

10

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Olloshuoleton

      Palautuu pikaisesti Dropboxiin.
      Eihän niin hyvää mainosta voi Pekan kampanjasta poistaa.
      Harmi, kun tenvarsikyltteihin ei ehditty painaa Dropbox osoitetta.

    • KerroMeille

      Miksi se vaalipäällikkö Hirvonen poistettiin? Olet Puolesta Sananvapauden Ps ainoana jäsenenä Kotkassa asiantuntija kertomaan totuuden.

    • Kirjoituksen avaaja voisi tarkistaa ettei ainakaan itse kuulu kirkkoon ja usko olemattomiin. Ilman näyttöä hän on aika jäävi tätäkään puhettaan jakamaan.

    • horminkukko

      turha hirvoselta on mitään vastausta kysellä,kun se ei osaa kirjoittaa.ihan oikeasti.

    • Jeesus_on_kostava

      Kannattaako pilkata Jumalaa. Raamatussa on luvattu, että hänen on kosto. Jeesus kuoli sinunkin syntiesi puolesta. Kiitos Pekka äänestän sinua, koska kunnioitan Jeesusta ja Kaikkivaltiasta Isää.

      • eipekkaa

        Eduskuntavaaleissa kannattaa tutustua ehdokas Korpivaaraan, ei Jeesukseen. Saattaisi äänestyspäätös muuttua, tai muuttuisi varmasti.


    • VoisikoOlla

      Ellei se Pekka parantunutkaan ja video poistettiin paikkansapitämättömänä.

    • Varo-Korpi-vaaraa

      Varo-Korpi-vaaraa Menossa äänestämään?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      64
      4431
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      97
      3678
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      108
      3321
    4. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      68
      1883
    5. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      19
      1883
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      87
      1129
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      82
      819
    8. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      44
      803
    9. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      105
      797
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      23
      764
    Aihe