tuksu saanut kenkää seiskasta?

Onko tuksu laitettu pois seiskalivestä?
Oisko seiskassa viimein tajuttu ettei toi ole eettistä touhua. Pitää varmaan liittyä faseen jos aikoo tuksua seurata.
Niin se klamööri on katoavaista.
552
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Huhu liikkuu fasessa. En levitä mut nyt alan uskuu kun on poistettu seiskasta. Toivon ettei ole totta.

Äänestä

Ei ole! Ei seiskalla mitään eettisyyttä. Tuksu poistuu vasta kun joutuu Malmille.

Äänestä

Siellä se plöki on edelleen uusien postauksien kera...

Äänestä
  • Tuksu porskuttaa menemään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


seositsoosu kirjoitti:

Onko tuksu laitettu pois seiskalivestä?
Oisko seiskassa viimein tajuttu ettei toi ole eettistä touhua. Pitää varmaan liittyä faseen jos aikoo tuksua seurata.
Niin se klamööri on katoavaista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu