Neuvoja tarvitaan

Soneran 1 megasen yhteyden mukana tulee F-securen virustorjunta ohjelma. Pystyykö 98:iin asentamaan tuon ohjelman?
Toimiiko kyseinen ohjelma ja 98?
Toimiiko
F-securen kanssa Ad-Avare se, ZoneAlarm ja vielä Spybot??
Kiitoksia jo etukäteen vastauksista.
1241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

toimia.

vaatimukset Intel Pentium ll 600MHz prosessori Windows 98/Me/2000/XP väh. 128MB RAM 98/Me ja 256 MB 2000/XP koneissa.
Nämä on vähimmäisvaatimukset asennuslevykkeeltä, mutta palveluntarjoajalta voit varmistaa asian.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ukko kirjoitti:

Soneran 1 megasen yhteyden mukana tulee F-securen virustorjunta ohjelma. Pystyykö 98:iin asentamaan tuon ohjelman?
Toimiiko kyseinen ohjelma ja 98?
Toimiiko
F-securen kanssa Ad-Avare se, ZoneAlarm ja vielä Spybot??
Kiitoksia jo etukäteen vastauksista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu