Blue Star Club Dem & Spa Resort Turkki

Olemme kesäkuussa menossa kyseiseen hotellin eikä haluta ottaa All Inclusivea. Onko lähellä hyviä /halpoja ruokapaikkoja?
267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei juurikaan ole..suosittelen kyllä ottamaan allin..

Äänestä

Tällä hotellilla on hyvä all inclusive,kannattee ottaa se, keskustaan kävelet noin vartissa,siellä kyllä löytyy vaikka kuinka monta ravintolaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


viaasu kirjoitti:

Olemme kesäkuussa menossa kyseiseen hotellin eikä haluta ottaa All Inclusivea. Onko lähellä hyviä /halpoja ruokapaikkoja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu