Mikä ihmeen formulakuski tuo on? tuohan on ajanut jossain juniorisarjassa, 15 vuotiaana. Mä luulin että oikeesti jotain kunnon rallia vetänyt ku aina puhutaan kuin maailmanmestarista :D fiksu nainen ja varmasti loistokuski, mutta ei nyt mikään kimi räikkösen haastaja sentään.
kuka emma kimiläinen?
3
207
Vastaukset
- mitäpätuosta
Mikä oli sun pointti , kastuko alushousut kun näit kuvan
- pelletouhua
Ennen täällä sai aikaan edes jonkinlaista kinastelua, nykyään hyvä jos yksi vastaus, ja sekin täyttä tuubaa...
- kirjoitus23m
Emma Kimiläinen ajaa touring-autoilla STCC-sarjaa Ruotsissa ammattilaisena. Rallia Emma ei ole koskaan ajanut, opetellaan se rallin ja rata-autoilun ero. Missään ei ole Emmaa maailmanmestariksi väitetty, mutta syy siihen miksi Emmasta kirjoitetaan enemmän kuin monesta näennäisesti ansioituneemmasta on kyky tulla toimeen ihmisten kanssa ja kyky selviytyä vieraassa ympäristössä (Ruotsissa) paikallisella kielellä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 751191
- 741184
- 481064
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s1041018- 51985
- 34747
- 49714
- 54646
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?39642Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118577