Verkko kauppa Savenmaa

Lämpöä

Miettikää ainakin kymmenen kertaa ostaessanne Savenmaalta verkkokaupasta tulisijoja tai takkoja. On meinaan sen verran vanhuuden höperö isäntä siellä,että tavara joka toimitetaan kotiin,voi olla villasukista lankun pätkään. Tulisijahan kyllä lämmittää enemmän kuin villasukka.

8

942

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • rehellisyyttäkehiin

      Höpöä pukkaat ja reippaasti. Olen ostanut sieltä, jos jotakin levyhissin, puunhalkomakoneen ja aina ko. henkilön kanssa asioinut.

      Mokasin itse maksun tuosta halkaisukoneesta ja muutaman kuukauden kuluttua asiat järjestyi ilman suurempia kuluja, joten olen Savenmaan nettikauppaan pirun tyytyväinen.

      Höperö olet itse ja paheksun syvästi moista henkilön asiatonta panettelua.

    • eimoittimista

      Varaajan vastuksen olen tilannut ja hyvin toimii, niin miksikö tilasin kun SAMA vastus maksoi omalla paikkakunnalla lähes puolet enemmän.

    • anselmi150

      Moikka!

      Olen 75-vuotias eläkeläismies Pohjanmaalta ja olen aloittanut kuumat onanointi- esitykset kotona.

      Kaikki ovat tervetulleita katsomaan! Osoitteeni saat pyytämällä, eikä vaadi taloudellisia uhrauksia. Löydät minut nimellä "Anselmi 150 cm" peräkamarista.

      Näkemisiin! ;)

    • fillasukka

      Kyllä villasukka lämmittää enemmän kuin tulisija. Tulisijassa poltettu palava aines kyllä lämmittää.

    • palautustaodotellessa

      Eipä toimi tuo uusiverkkokauppa, varasto saldot mitä sattuu. Ei voi toimittaa...

    • Anonyymi

      Vieläkö se ukko siellä häärää ? Voisi joskus käydäkin tarjontaa katsomassa, jos voisi olla varma ettei tämä "kauppias" tule silmille.

      • Anonyymi

        Nappasko sun kiiikkiiiin kassan ohituksessa. Paa asialle kunnon koukkuhame seuraavalla kerralla.


    • Anonyymi

      Eihän se ole enää edes ennakonperintärekisterissä:
      www.asiakastieto.fi/yritykset/fi/savenmaa-ky/04338586/yleiskuva

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Muistatko kaivattusi

      Syntymäpäivän? Päivämäärä riittää. 🌹
      Ikävä
      136
      2061
    2. 121
      1425
    3. Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan

      Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v
      Maailman menoa
      333
      1213
    4. Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!

      https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro
      Maailman menoa
      140
      1180
    5. IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!

      Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk
      Maailman menoa
      3
      1141
    6. Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?

      Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni
      Ilmajoki
      63
      1132
    7. Miten pääsee ujon naisen pään sisään?

      Siis tosi tosi tosi ujon...
      Ikävä
      141
      1119
    8. Mulla on ikävä

      sua nainen ja niitä katseita ❤️ Lupaatko, että katseemme kohtaa taas?
      Ikävä
      49
      1089
    9. Mene perheinesi arkkiin - kasteelle !

      Juutalaiset oli hyvin lapsirakkaita, mitään ehkäisyä ei käytetty. Perheissä oli paljon lapsia. Viiden koko perheen kast
      Kaste
      470
      957
    10. Milloin bikineistä

      Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet
      Maailman menoa
      98
      945
    Aihe