Miettikää ainakin kymmenen kertaa ostaessanne Savenmaalta verkkokaupasta tulisijoja tai takkoja. On meinaan sen verran vanhuuden höperö isäntä siellä,että tavara joka toimitetaan kotiin,voi olla villasukista lankun pätkään. Tulisijahan kyllä lämmittää enemmän kuin villasukka.
Verkko kauppa Savenmaa
8
940
Vastaukset
- rehellisyyttäkehiin
Höpöä pukkaat ja reippaasti. Olen ostanut sieltä, jos jotakin levyhissin, puunhalkomakoneen ja aina ko. henkilön kanssa asioinut.
Mokasin itse maksun tuosta halkaisukoneesta ja muutaman kuukauden kuluttua asiat järjestyi ilman suurempia kuluja, joten olen Savenmaan nettikauppaan pirun tyytyväinen.
Höperö olet itse ja paheksun syvästi moista henkilön asiatonta panettelua. - eimoittimista
Varaajan vastuksen olen tilannut ja hyvin toimii, niin miksikö tilasin kun SAMA vastus maksoi omalla paikkakunnalla lähes puolet enemmän.
- anselmi150
Moikka!
Olen 75-vuotias eläkeläismies Pohjanmaalta ja olen aloittanut kuumat onanointi- esitykset kotona.
Kaikki ovat tervetulleita katsomaan! Osoitteeni saat pyytämällä, eikä vaadi taloudellisia uhrauksia. Löydät minut nimellä "Anselmi 150 cm" peräkamarista.
Näkemisiin! ;) - fillasukka
Kyllä villasukka lämmittää enemmän kuin tulisija. Tulisijassa poltettu palava aines kyllä lämmittää.
- palautustaodotellessa
Eipä toimi tuo uusiverkkokauppa, varasto saldot mitä sattuu. Ei voi toimittaa...
- Anonyymi
Vieläkö se ukko siellä häärää ? Voisi joskus käydäkin tarjontaa katsomassa, jos voisi olla varma ettei tämä "kauppias" tule silmille.
- Anonyymi
Nappasko sun kiiikkiiiin kassan ohituksessa. Paa asialle kunnon koukkuhame seuraavalla kerralla.
- Anonyymi
Eihän se ole enää edes ennakonperintärekisterissä:
www.asiakastieto.fi/yritykset/fi/savenmaa-ky/04338586/yleiskuva
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1301896
- 1211375
Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1401150Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?
Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni591061- 491049
Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan
Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v2801046- 1361024
Milloin bikineistä
Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet86857Mä oon tyytyväinen, että ei ole enää tunteita.
Samalla tajusin, että sun kohdalla tykkäsin enemmän niistä tunteista kuin sinusta persoonana. Halusin väkisin nähdä sinu58819Helsingin Mäntymäki muuttui Kultajuhlan jälkeen kaatopaikaksi.
Mitä se kertoo jääkiokosta ja lätkäfaneista? Saikkua huomenna huusi fani yöllä?77816