Laulasmaan kylpylä on paska paikka

Eipä voi suositella kenellekään moista rotankoloa.
5138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Eikö ne Viron kylpylät kaikki oli vähän täynnä sitä itteetään.

Äänestä
  • Pääsääntöisesti näin, kymmenen viime vuoden kehitys on ollut: Rahat pois tyhmiltä turisteilta, palveluista viis.
    Toista oli 90-luvun lopulla, mutta kyllähän vorolainen viidessätoista vuodessa oppii kapitalismin lait.

    Äänestä

  • vituiksmennyt kirjoitti:

    Pääsääntöisesti näin, kymmenen viime vuoden kehitys on ollut: Rahat pois tyhmiltä turisteilta, palveluista viis.
    Toista oli 90-luvun lopulla, mutta kyllähän vorolainen viidessätoista vuodessa oppii kapitalismin lait.

    Toivotaan, että pojasta on polvi parantunut. Tallink on ainakin viime aikoina valitellut romahdusta ja potkinut virolaisia syömään puunlehtiä Tartoon.

    Äänestä

Onko tosiaan "rotankolo"? Voi surkeus kun ensi sunnuntaina meitä on bussilastillinen lähdössä sinne. Eikö mitään myönteistä?
Kommentoikaa ihmeessä mikä siellä on eniten pielessä, että tietää varautua.

Äänestä
  • Ai mielikuvituskavereitasi, vai ihanko koko osasto lähdössä.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


käynytX28 kirjoitti:

Eipä voi suositella kenellekään moista rotankoloa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu