Siihen porsi johtotähti

6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Potsii porsii

Äänestä

paljon puhutta ja tunnettua länsilaatua

Äänestä
  • näinhän siinä kävi Mercedes-Benz ykkönen ja kakkonen Formula 1 aika-ajoissa tänään,kyllä siinä laatu ja nopeus näyttää mallia muille. joku yksi tyhmä ruotsalainen homppelitoimittaja kysyi oikariselta,Where is kia ,johonka oikarinen vastas Never Hööd kia ,No this is not fucking sardinesbrick race, ja sitten kuulemma koreassa on joku formulakia sarja, jossa huippunopeudet nousee jopa aina 126km/h on siinä vauhdin hurmaa.

    Äänestä

no mutta tuohan on mersumiesten arkipäivää

Äänestä

nostoo

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


porsia kirjoitti:

https://www.youtube.com/watch?v=QnFBcez9B5w

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu