Joutuu pitämään villasukkia

kun et ole lämmittämässä mun varpaita. Villasukat on mun parhaat ystävät ;D
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Mullakin on, alkoi palella varpaita.

Äänestä

Kohta menen ja kietoudun fleeceepeitteeseen ensin ja sen päälle täkki.
Palelee niin suunnattomasti.

Äänestä

tunnisteita :)

Äänestä

Tulehan tänne rämemajaani ;)

Äänestä

ai mää vai

Äänestä

hyvä ketju tuo villasukka ketju, toisin kuin eräs toinen täällä. Mut yks juttu vaivaa tossa ketjussa

Äänestä

Et ole kutsunut!

Äänestä
  • No koska sun yleinen vastaus on kaikkeen ollut että EI.

    Äänestä

  • ensiiskutsu kirjoitti:

    No koska sun yleinen vastaus on kaikkeen ollut että EI.

    Eikä ole! :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ystävänivillasukka kirjoitti:

kun et ole lämmittämässä mun varpaita. Villasukat on mun parhaat ystävät ;D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu