Ladataan…
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ok.
Moi
2015
On.
Ylös
...
Sub
Nam.
Hjhhv
Okei
Sai
Up.
Hjjvh
Vbbvvv
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
subillakäyvinä kirjoitti:Taas niitä saa sieltä
subillakäyvinä kirjoitti:
Taas niitä saa sieltä
kirjoitti:
Vahvista puhelinnumerosi kommentoidaksesi
Uudet käyttäjät vahvistavat puhelinnumeronsa ennen ensimmäistä viestiä. Saat vahvistuskoodin tekstiviestinä, ja palaat sen jälkeen takaisin tähän.
Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.
Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.
Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.
Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.
Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.
Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.
Kiitos ilmoituksesta. Tarkistamme sisällön.
Linkki kopioitu.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Ok.
Moi
2015
On.
Ylös
...
Sub
Nam.
On.
Hjhhv
Okei
Sai
Up.
2015
Hjjvh
Vbbvvv