Saab 900 1988 koneen irrotus

moro. Miten saa Saab 900 1988. Mootorin pois Saabista.
4120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mutterit ja ruuvit auki vaan ja nostaa poies.

Äänestä

no niinhän se olikin

Äänestä

Onse helppoa,kun sen osaa

Äänestä

ei ole mitään syytä nostaa sitä konetta pois. se kestää 700tkm ajoa. ja ilman remontteja

Äänestä

Kommentoi aloitusta


repari kirjoitti:

moro. Miten saa Saab 900 1988. Mootorin pois Saabista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu