Sä olet taivas ja helvetti yhtäaikaa. Mä rakastan sua ja haluaisin näyttää sen kaikilla tavoin. En halua kuitenkaan tuhoutua. Hyvää yötä, nyt univelat pois.
Paras ja myös
pahin_olet
12221
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Hyvä sydän kirjoitus !!
no ainakin paha olen..luonteeltani pedoksi mainitu..pedonlukua hipoen..en kuitenkaan iältäni..olenhan ollut täällä paljon kauemmin..siis todella paljon kauemmin..pimeällä keskiajalla jo esiäitiäsi saalistin..nyt on sinun vuorosi tullut..aion tulla luoksesi uudestaan..etc..
https://www.youtube.com/watch?v=Uee0CFYmByE
Count Tepes, mister dracula? Nice 2 meet u
jeb..
sulle-> ja-näytän-taivaan.
:))) pahis
okei..i wait..
Osoitin ylläolevaa nimimerkkiä vain. Tekstiä ei voinut lainat.
Ja huvitti kirjoitus.
Nukkumaan myös, aikainen herätys oli tänään. Enkä mä sua tuhoa, miettikää yhdessä, jottei niin kävisi? Nyt hyviä unia.
sinullekin. Hullua tämä on ja jatkuvasti on pidettävä joku järki täällä palstalla ettei hajois.. masentaa vaan olla täällä ja sä teet mitä teet..
näyttää se järki jo kauas kaikonneen ku kuka vaan on se SÄ !!!
tuon saman ennenkin. En sinulta, mutta noilla sanoilla kuitenkin, joten kai siinä ainakin osa on totta.