Huijarifirma Endero sponssaa Kalpaa

Kaikki raha kelpaa kaljanhuuruväkivaltaviihteelle http://www.endora.fi/palvelut/sponsorointi

Petri Allan Siltakoski
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Juu kyllä on hyvä mies kun lähettelee laskuja ympäriinsä, on omat perintätoimistot ja kaikki. Missä muuten asustelee ?

Äänestä
  • ai lähettelee omasta päästään keksimiä laskuja jonkun toisen firman nimissä ja sitten vielä yrittää periäkin omasta päästään keksimiä asioita.

    usko jeesukseen on varmaankin vahva.

    Äänestä

Suomen Yritysrekisteristä soitetaan aloittaneille yrittäjille ja kysellään pitävätkö tiedot paikkaansa. Sitten laitetaan perään 160 euron lasku. Uhkaillaa perintätoimilla ja muilla paskalla. Sieltä semmoinen ämmä sitten soittelee

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MannePetteriS kirjoitti:

Kaikki raha kelpaa kaljanhuuruväkivaltaviihteelle http://www.endora.fi/palvelut/sponsorointi

Petri Allan Siltakoski

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu