Tyysija tämä kaupungin tuppusyrjäkylä?
Liekkö lahkopuolueen
Vallansiltävaikuttaa
2
149
Vastaukset
- hiufkc
Mikähän natsi sinä oot?
- HerranSiunausta
Ei ne mahda ittelleen mitään kun ne on lapsesta siihen kasvatettu. Kuka lapsi nyt uskaltaisi kapinoida vanhempiaan ja samalla Jumalaakin vastaan? Parempi vain pysyä omien samoin ajattelevien keskuudessa ja syyttää kaikesta maailman pahuudesta Paholaista ja niitä jotka eivät kuulu lahkoon.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614348KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1433087Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo472398Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?462323- 971961
- 241883
- 281596
- 221574
- 1491402
- 341233