mä kirjoitan tämän. Voisin ruveta sun kanssa johonkin, mutta jos susta tuntuu se yhtään epämukavalta millään tavalla, niin se ei ole oikein ja hyvää sua kohtaan, ja ajan oloon tekisi kaiken tukalaksi.
Nyt kun mun pää on selvennyt
tsaigadaigaduudaigaduu
14<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Puhutaan siitä kasvotusten tänään, uskon todella että me löydetään yhdessä ratkaisu aivan kaikkeen <3
Joo, parempi näin.
Mitä tuohon kukaan voisi luvata että miltä tuntuisi ajan päästä... Tärkeintä lienee miltä tuntuu nyt. Se pitäis saada kuulla ennen mitään diilejä.
Ei kiitos pelkälle fyysisyydelle kuitenkaan
Ilman rakkautta jonkin asteista
Miksi sä aloittaja kirjoittelet tuohon kellonaikaan?
Mitä tarkoittaa "johonkin"? Kellehän kirjoitat? En viitsi vastailla kun epäilen, ettei tämä mulle kuitenkaan ole.
luuseri, kolmen pisteen pösilö akka (nikki ...) joka kaipaa itseään nuorempaa miestä, ja jonka uhkaa tappaa tääl aina kun on ryypännyt monta päivää putkeen. Ts. alkkis.
Seksiä ja lenkkiseuraa.
sopii mulle..koska lenkille..?
Sitten kun kysyt ihan oikeasti.
Ei tuntus yhtään kiusalliselta jos saisin eräältä vastauksen, silä ilman häntä olo on kuin janoon kuolevalla kasvilla, Tahtosin vain lumivalkean suhteen, mitä ei monetkaan arvosta nykymaailmassa, mikä on turmeltunut. En tunne häntä oikeastaan lainkaan, mutta tiedän sen että hänen puolestaan kävelisin vaikka tulen läpi, mutta eihän hän sitä tiiä, hankalaa tää elämä,,,
suoraan hänelle. Ei täällä mitään voi tietää.
No ei tämäkään hyvältä tunnu. Löytyiskö joku välimuoto, kuin jatkuva ikävä ja miettiminen. Riudun ja masennun. Vika ei ole sinun ( tai kyllä se oikeestaan on ! :) )
Mä haluan sun kanssa vaikka mitä...Jos vaan tietäisin mitä haluat?
Sun kanssa mitä vaan, ilmotat vaan itestäs, sullahan se numero on...odotan