Minä olen aina

ollut väärässä. En ole koskaan tiennyt rakkaan naisen henkilöllisyyttä olen vaan luullut. En tiedä onko hän edes olemassa. Mutta toisaalta minusta tuntuu, ettei minun mielikuvitus pysty luomaan mitään niin ihanaa.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ainakin jotain kontaktia siihen naiseen ylläpitänyt, vai oletko todella elänyt mielikuvitusmaailmassa kuvitellen sen naisen juuri siksi millaisen naisen haluat löytää?

Äänestä
  • En tiedä minkälainen rakas nainen on,tiedän vasta kun/jos löydän hänet joskus. Tiedän kyllä sen että on ihana ja rakas, muuta en.
    Kukaan ei pidä kontaktia minuun kun olen niin sekava ja tahdoton ja ahdistunut.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ehkäeiehkäon kirjoitti:

ollut väärässä. En ole koskaan tiennyt rakkaan naisen henkilöllisyyttä olen vaan luullut. En tiedä onko hän edes olemassa. Mutta toisaalta minusta tuntuu, ettei minun mielikuvitus pysty luomaan mitään niin ihanaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu