Mitä ajattelette ihmisisestä joka käy

vain seurakseen jotain ihmistä? Vainoaminen on vainoamista palstallakin.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

oman vainoajasi? Siis näistä sekalaisista teksteistä juuri sinulle yksilöityjä viestejä, vai haluatko että sinuakin joku muistaisi, edes seuraamalla.
Älä omi, ei ne sulle ole vaan yleisesti kaikille.
Eikö täällä saa käydä edes lukemassa? Sinultako siihen on lupa kysyttävä?

Äänestä

Soita hätänumeroon ja kerro asiasi. Viranomaiset aloittavat tarvittavat toimenpiteet, jos on tarvetta.

Äänestä
  • 10 pistettä ja kultapossumerkki ;o))))))))))).

    Äänestä

  • hoitoonohjaus (heille) kiitos.

    Äänestä

  • Sairastatouhua kirjoitti:

    hoitoonohjaus (heille) kiitos.

    hoitoonohjaus ketkä kuvittelee itseään täällä vainottavan tai jonkun seuraavan.

    Äänestä

on syy, miksei kukaan mitään tuntomerkkejä tänne laita. Ja sitähän he haluavat, oma katkeruus aiheuttaa toiminnan mitä harrastavat. Ja haluavat toiminnallaan juuri sitä, ettei kukaan vaan löydä sitä omaansa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onkäynyttäällä kirjoitti:

vain seurakseen jotain ihmistä? Vainoaminen on vainoamista palstallakin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu