Kysymyksiä gybergunin thompson m1a1:sestä

Voiko käyttää 0,12 kuulia
Onko kestävä ?
Mikä akku tulee mukana?
Kuinka pitkään ekalla kerralla ladataan?
Tarvitseeko huoltaa ?


Kiitän asiallisesti vastanneita !
579
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei ole hyvä ase ei kannata ostaa. 0,12 liian kevyitä. Kaupan sivuilta näkee mikä akku tulee mukana. Jos olisi linkki helpottuisi vastaaminen. Latauksen kesto riippuu akusta ja laturista. Ja kaikkia aseita tarvitsee välillä huoltaa.

Äänestä

LAkontaa pstaa rban siniperi sr on kaskelille kartiutetti ase

Äänestä

Ihan ok ase. Mulla oli tuo airsofti vähän aikaa sitten paitsi hajosi vähän käytön jälkeen. Ei enää ampunut.. Se akku on 8.4V akku. Ja voi käyttää 0,12 kuulia mutta ne lentää helposti tuulen mukana.

Äänestä
  • @KokenutSoftaaja Eli hyvä ase mutta heti hajosi? Ja nimenomaan 0,12 ei käytä kukaan koska tuuli vie mennessään. Voihan sinne vaikka rautakuulia työntää mutta eivät ne hyviä ole.

    Äänestä

Vityu naskeja te kaikki olette

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Joku_softaaja kirjoitti:

Voiko käyttää 0,12 kuulia
Onko kestävä ?
Mikä akku tulee mukana?
Kuinka pitkään ekalla kerralla ladataan?
Tarvitseeko huoltaa ?


Kiitän asiallisesti vastanneita !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu