MITEN SAA LOGON POIS

Niin miten saa NOKIAN 3200 puhelimesta pois
niin turhan ja ällöttävän vanhan logon???

Kokeilin tilata logo tyhjä,ei onnistunut!
Osaako joku fiksumpi neuvoa??

KIITOS!!
3331
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nakkaa se naurettava härpätin lammikkoon. Ei enää haitta logot!

Äänestä
  • tilaa pelkkä piste... muuten et saa logoa pois

    Äänestä

  • pöö kirjoitti:

    tilaa pelkkä piste... muuten et saa logoa pois

    Sen saa lähettämällä sanan logo tyhja numeroon 173317 maksaa tosin vajaa 1 egee.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


APUA kirjoitti:

Niin miten saa NOKIAN 3200 puhelimesta pois
niin turhan ja ällöttävän vanhan logon???

Kokeilin tilata logo tyhjä,ei onnistunut!
Osaako joku fiksumpi neuvoa??

KIITOS!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu