KOMEIN?

Mikko Leppilampi oli kyll ehdottomasti SEKSIKKÄIN linnanjuhlissa! Vai onko joku eri mieltä mun kaa?? Mikko on vaan nii Ihana ja söpö ja komea ja hyvän näkönen!
5563
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Janne Ahonen oli kyl kaikista komein eikä mikään Mikko Leppilampi... Janne oli tosi tyylikäs linnan juhlis ei voi kyl muuta sanoa...:):)

Äänestä
  • Jokaisella on tietysti omat mielipiteensä mutta kyllä minusta se Tarjo Halosen (ykkös?)adjutantti oli/on komein.Oliks sen nimi Kim tai joku vastaava..

    Äänestä

Ehdottomasti ! Mikko Leppilampi on komein. Hänessä on kaikki kohdallaan - miehekkyyttä ja poikamaista herkkyyttä. Tällaisen vanhemmankin frouvan silmä lepää.

Äänestä

hyi vittu.. kuka tykää tollasista hintahtavista pojista..? kunnon kiiltokuva poika, karmeeta

Äänestä
  • Ahosen Janne on se komein. Suomen komein mies! Ja paras suomalaisurheilija. Vai mitä Janne-fani?!?!? =)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mie vaan kirjoitti:

Mikko Leppilampi oli kyll ehdottomasti SEKSIKKÄIN linnanjuhlissa! Vai onko joku eri mieltä mun kaa?? Mikko on vaan nii Ihana ja söpö ja komea ja hyvän näkönen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu