Oot ihastunut?

Se on menoa nyt?
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kaikki on pelkkää tuloa

Äänestä

iiikk mä vapisen jo ihastuksesta
Ootko sä myös?

Äänestä

Se näkyi jo kaukaa. Maailman kaunein olento! hän kiihdytti hieman vauhtiaan, jotta saisin tuon kauniin olennon. Kauniita unia

Äänestä

Pieni ihastuminen piristää mukavasti päivää, vastapuoli ei yleensä edes huomaa tuota. Onkelmia tulee vasta kun pääsee kunnolla pihkautumaan. Järki ja suhteellisuudentaju lähtevät lomalle Timbuktuun, pahimmissa tapauksissa jopa vuosikymmeniksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nmerkkk kirjoitti:

Se on menoa nyt?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu