Mistä löytyy 74 isoa parannusta V70 autosta? Automyyjä selitti että ei niitä mistään luetteloista löydy, se on mainoskikka?
Huijaustako?
Huijaustako?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Autoja pitää saada kaupaksi ja ostajien mielenkiinto hereille. Uuden mallin ulkonäköä on ehostettu, kokeillaan miten kestää/toimii muoviset ajovalolasit ja korkeapainepesurit, penkkejäkin on uudistettu ja vähän sisustusta. Uusia lisävarusteita lienee saatavilla ja vanhoja on paranneltu. Kun vielä ynnätään muiden mallien muutokset niin siitä ne 74 muutosta. Ruotsissa on DSTC luistonesto vakiona-Suomessa ajonvakautus on edelleen lisävaruste. DSTC vakiovarusteena olisi ollut maininnan arvoinen turvallisuustekijä 2005 malliin.
Se myyjä on sanonu väärin....se 74 parannusta on yhteenlaskettu parannusten summa Volvon melkein kaikkien mallien parannuksista.
käy tuolta kahteleen: http://www.volvocars.fi/
Vm. 2000 autossa oli jo korin väriset puskurit! Ei löytynyt volvon sivulta luetteloa! Vain perättömiä väitteitä, kuten em.
Ei saa kunnon autoa, vaikka parannuksia olisi 740 tai 7400. Niin se vain on, että Volvot ovat Ford-laatua ja senhän autoileva maailma ikäväkseen tietää ja tuntee.
joka haluaisi Volvon, mutta joutuu pilaamaan takapuolensa -82 Corollan penkillä!
Väittävät, että uusissa Volvoissa on sellaiset mukitelineet, joihin ruuhkassa istuessa ilmestyy höyryävä kupillinen hyvää ja ravitsevaa mokkaa. En usko.
toimii noi mukitelineet.Aina kun on edes pieni ruuhkan tynkä niin heti tulee kuppi kuumaa!mutta se voi olla että ei se koeajon aikana ilmesty..tarttis kato olla OMA!
No niinpä tietysti. Olinpas minä kömpelö, kun en tuota tajunnut. Ihan turhaan menin ostamaan -91-Civikin ja paketin Saludoa.