luottamusta ei vain tule

peeelati

hei kannattaako yhdessä eloa eään jatkaa kun vaan ei luottamusta ole tullut 2 vuoden aikana tykkäämmee kyllä toisista ja yhdessä aina nyhtäämme ,ei ole omia kulkuja kummallakaan mutta mieheni viihtyy töissä todella hyvin ja epäilys onkin että olisi työpaikka ihastus ,toivottavasti saan vastauksen pikasesti olen niin väsynyt jo asioiden pohtimiseen.

4

99

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 4Smile

      Katotko tuolta ylempää jossa aloitan etten näe miehelläsi olevan toista naista.., se oli tarkoitettu sinulle, mutta meni väärään lokeroon

      • peelati

        en ymmärrä nyt mistä minun pitää vastaus katsoa sekö ei tämä ole?


      • autansivusta

    • 4Smile

      Niin.., nuo kortit ei hirveen paljoo kyllä valottaneet asiaa, mutta jos kyseessä on tuo virkamies/henkilö, jolla on tekemisiisi suuri valta - jotakin katsoisin, että vielä on selvitettävä, mutta että tässä on myös anteeksiantamisen/sopusoinnun löytymistä, eli en nyt näkisi että välienne katkos mitenkään lopullinen on. Huomaa kuitenkin, että tähän voi kulua ikaa hetki, ennenkun kaikki selviää, sillä nää kortit oli aika loppupuolella pakkaa.
      Älä siis luovuta, vaan anna asian hautua ja huomaat ettei kaikki niin pahaa oo, kun mille se saattaa näyttää. Ole itse myös aktiivinen ja tue/ymmärrä tuota miestä, jos hänestä välität. Miehet on ikuisia pikkupoikia ja ne tykkää ku niitä paijataan..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei sua enään tunnista

      Kun olet vanhentunut ja lihonut.
      Ikävä
      205
      7054
    2. Huomenet naiselle

      Harmittaa ettei ehkä nähdä enää koskaan. Näillä mennään sitten.
      Ikävä
      59
      4652
    3. Etsin vastaantulevista sua

      Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s
      Ikävä
      40
      4353
    4. Mikä kaivatussasi kolahti?

      Mikä oli erityistä?
      Ikävä
      73
      3292
    5. Kaikesta muusta

      Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko
      Ikävä
      16
      1955
    6. Tekis mieli lähestyä sua

      Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗
      Ikävä
      27
      1716
    7. Hyvää yötä.

      Miten äkäpussi kesytetään? 😉 pus
      Ikävä
      17
      1680
    8. Ajatteletko koskaan

      Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹
      Ikävä
      40
      1583
    9. Kyllä hävettää!

      Olla taivalkoskelta jos vuoden taivalkoskelainen on tuommoinen tumpelo.
      Taivalkoski
      34
      1469
    10. Haluaisitko enemmän ?

      Haluaisitko enemmän kuin ystävyyden ? M-N
      Ikävä
      143
      1247
    Aihe