Kui? Jännäkaccaa taas

Huhuhuh, pukkaa stressiä ja jännäkaccaa...
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mene hyvä ihminen lääkärissä käymään, mielellään kallonkutistajalla.

Äänestä
  • Juu, mutta muista uusi laki: jokaisesta joka käy valittamassa stressin pukkaamista tai vastavaa missä tahansa lääkärissä, hoitohenkilökunnalla on velvollisuus ilmoittaa nimi poliisille.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nuariherra kirjoitti:

Huhuhuh, pukkaa stressiä ja jännäkaccaa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu