BACKAKSEN TANSSILAO

Kuvakaappaus
https://www.google.fi/maps/@60.285089,24.954517,3a,75y,136.58h,71.74t/data=!3m4!1e1!3m2!1s88jsgxJoL-iqPjq1nrj89g!2e0
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onpa varsinainen rähjä eikä tuo parkkipaikka kovin suurelta vaikuta, ehkä 15-20 auto korkeintaan mahtuu. Tuo ilmanvaihtoviritys vetää sanattomaksi.

Äänestä
  • Kuva on vuodelta 2011. Voisiko joku käydä kuvaamassa tämänhetkisen tilan ?!

    Äänestä

Varsinainen PASKAS tuo lato .

Äänestä

Backaskin heiluu kun hullun mulkku.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


1211 kirjoitti:

Kuvakaappaus
https://www.google.fi/maps/@60.285089,24.954517,3a,75y,136.58h,71.74t/data=!3m4!1e1!3m2!1s88jsgxJoL-iqPjq1nrj89g!2e0

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu