... humanoidit ovat humanoidin muodon ottaneita demonihenkiä, eivät todellisia humanoideja.Tutustukaa erinomaiseen ufotutkijan selvitykseen!
http://luominen.fi/verho-nousee-ufo-ilmion-edesta-gary-bates-haastattelee-ufotutkija-joe-jordania
http://luominen.fi/verho-nousee-ufo-ilmion-edesta-gary-bates-haastattelee-ufotutkija-joe-jordania
Vastaukset 12
Vanhimmat
Taas tätä uskonnollista sontaa, jota amerikan maalla piisaa. Uskokaa nyt hyvät ihmiset että kirkkojen satuilemaa taivas/helvettiä ei ole olemassa. Mufon, se ei ole enää alkuperäinen RIIPPUMATON ufotukimus järjestö mikä se alunperin on ollut. Sinne on pesiytyneet fundamentalistit ja jäljet johtavat sylttytehtaalle.Seuraavaksi palstan vaki häirikkö huutaa ufouskonnosta joka on aivan totta, jos ufoihin sekoitetaan pappien/piispojen/paavien hallitsemia uskontoja. Ei taida maailmassa olla yhtään ufotukimus järjestöä jossa tätä uskonto sontaa ei olisi, paitis SUT.
Mitäs jos vetäisit pelle käteesi? SUT on alusta loppuun pelkkää ufouskontoa.
Jaaha vakihäirikkö kaivautui peiton alta. Mene nukkumaan jonne niin jaksat yöllä taas roikku ED:n kera netin ääressä.
Pyydä äitiä pyyhkiin roiskeet jos kaikki ei osu pyttyyn. Tässä vielä todiste, että suti on alusta loppuun pelkkää uskontoa.
http://uskonnot.fi/yhteisot/view.php?orgId=568
Varaktori jankutti tuota kolme vuotta yhtä soittoa joten tuo juttu on jo kuultu. Kiitos.
Kuulostaa asialliselle kaverille jos toi faktoja palstalle. Laitetaan linkki vielä uudestaan, että tulee kaikille selväksi millaisesta yhdistyksestä nyt puhutaan.
http://uskonnot.fi/yhteisot/view.php?orgId=568
Varaktori katosi palstalta kun sai nenilleen Närvän väitöskirjaa koskien ja lopetti jankuttamisen. Sinä voit mennä perässä ja ottaa linkit mukaasi. Ota kekek samaan veneeseen vielä ja vetäkää tulppa irti keskellä Näsijärveä. :)
Närväkin toteaa sanatarkasti näin: Maltillisen ufologian voidaan määrittää olevan kansanomaista modernia perinnettä, joka on virallisesti usein yhdistysmuotoista.
Eiköhän tuossakin viitata sutiin kun hän sattuu olemaan kyseisen yhdistyksen jäsen. Teksti löytyy linkin takaa ja on viimeinen rivi ennen lähdeluetteloa. Voiko tieteellistä artikkelia ufologiasta juurikaan asiallisemmin päättää?
http://uskonnontutkija.fi/2013/05/31/maltillinen-ufologia-modernina-uskonnollisuutena/
Ihan tosi, lopeta se ED:n litkiminen.Mene hyvä ystävä jo nukkumaan niin jaksat yöllä meuhkata.
Laita linkki talteen, niin ei pääse unohtumaan, että olet jäsenenä uskonnollisessa yhdyskunnassa.
http://uskonnot.fi/yhteisot/view.php?orgId=568
Kehoitan sinua ottamaan yhteyttä psykiatriin.Sinulla on vakavia mielenterveysongelmia,demonit ja ufot pyörii mielessä.Hullu mikä hullu.
eikö noista puhuttu jo ala-asteella.. .tai... vai mikä pyhäloulu soli. Varmaan jotain samoja heppuja, mutta osaks ne rakentaa tommonen ... sano, vaikka lautasufon ja noin... lennellä semmosella pitkin poikin?