Suppari toiminta.

En tiedä subwoofereista mitään niin pitääkö supparista kuulua ääni yhtä hyvin kuin kaijuttimista tai ainakin ääni kuulua selvästi. Labtec arena 675 supparista ei kuulu ääni kunnolla vaikka volyymin säätää täysille. Kaijuttimet kuin yhdistää niin kaijuttimista kuuluu hyvin.
2148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Supparista pitäisi kuulua pelkkää möminää koska siinä on suodin joka leikkaa korkeat ja keskiäänet pois.

Äänestä

Just siltä se kuulostaakin. Eli tuo taitaa toimia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


labtec kirjoitti:

En tiedä subwoofereista mitään niin pitääkö supparista kuulua ääni yhtä hyvin kuin kaijuttimista tai ainakin ääni kuulua selvästi. Labtec arena 675 supparista ei kuulu ääni kunnolla vaikka volyymin säätää täysille. Kaijuttimet kuin yhdistää niin kaijuttimista kuuluu hyvin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu