Missä minun onnitteluviesti

Viipyy ?? ;D)))
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Sitten toukokuussa, muru.

Äänestä

Joo onneksi olkoon hyvästä suorituksesta, joku on ehkä oivallisesti oivaltanut omaa omituisuuttaan. Hyvä juttu, pojot sulle ja papukaijamerkki! :)

Äänestä

Paljon Onnea!! :) Olisit tullut tänne etkä toisaalle niin olisin onnitellut :)

Äänestä
  • Ai miksi oot sininen kisuli? :)

    Äänestä

  • Tai oikeastaan ex-sininen kissa :) Oikea tyyppi tietäisi :)

    Äänestä

Ajattelin jättää lähiaikoina onnittelematta kun suuttuu kumminkin eikä muutenkaan taida arvostaa elettä.

Äänestä

Iloista nimipäivää Valtolle !!

Äänestä

Onnea Jukka!

Äänestä

Onnnneaa Valdemar! *alkoon*

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kollikisuli kirjoitti:

Viipyy ?? ;D)))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu