Dominoreaktio?

Hymmmm hymmmm.......
10<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Kasvaako hyminän voimakkuus ämmän koskettaessa toista samalla kun ajan määrä kasvaa.

Äänestä

No ei, mitä ihmettä selostat ämmistä ja ajan määrästä.

Äänestä
  • Jos on Dominareaktio.. kymmenenkin Dominaa tiukoissa nahkakuteissa...
    yhden kaataa, niin muutkin menee siin sitten. Kova maine... se kaatoi
    kymmenen Dominaa päivässä

    Äänestä

  • jåånasfiskari kirjoitti:

    Jos on Dominareaktio.. kymmenenkin Dominaa tiukoissa nahkakuteissa...
    yhden kaataa, niin muutkin menee siin sitten. Kova maine... se kaatoi
    kymmenen Dominaa päivässä

    Tai sitten muputti 10 pakettia domino-keksejä illassa.
    Palstan tunnedominoista aloitus.

    PVC, ei nahka, PVC on mukavempaa ja sileämpää ja....

    Äänestä

  • Älä kerrå enempää :D ... menee fiskisåppa väärään kurkkuun

    Äänestä

  • Mikä mies se siellä kalastelee? Jag vet ingenting.

    Äänestä

  • Nåå mä oon jåånas ååtlannista.. ma tråålaan silakkaa ja siikaa hela tiden jåå..
    jåskus saan kivan låhnan tonne pentterin laveerille mun kanssani... sillon kyllä
    made mun låhkeessa ei tahdo pysyy paikoillaan

    Äänestä

Joku on taas käynyt tonkimassa taloyhtiön roskiksia ja löytänyt sieltä 10 tyhjää pakettia Domino-keksejä tai sitten joku on hakkeroinut kaupan kameran kuvaa itselleen ja löytänyt asiakkaan Domino-hyllyltä. Kolmas vaihtoehto, että joku turvallisuusyrityksen työntekijä on rikollinen vakooja, vainoaa ja stalkkaa sairaalloisesti jonkun kaupan turvakameran kautta kuvaa jostain asiakkaasta jossain Domino-keksien seassa ja samalla stalkkeri vetelee käteen. Sairasta, eikö? Vainoaminen on rikos.

Äänestä

Kahdesta ei vielä kovin pitkää jonoa saa.. Paitsi jos kaatuvatkin vasten nojalleen, sitten oliskin aika hienoa.

Äänestä
  • Yksi sillä on vaan ollut. Erittäin pitkä jono siis.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hymmmmmm kirjoitti:

Hymmmm hymmmm.......

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu