Naurattaako taaskin?

14<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

HAH HAHA HAHAAAA.. Siksi kari nostaa paniikissa vanhoja ketjuja ylös, jotta tämä putoaisi, mutta eipä anneta sen onnistua.

Äänestä
  • Sinä Mika panikoit. Et hämää meitä....†

    Äänestä

  • Kyllä se sinä kari panikoit!

    Äänestä

  • Kyllä se Mika sinä olit....†

    Äänestä

  • kari_panikoi kirjoitti:

    Kyllä se sinä kari panikoit!

    HUHTIKUUN HULINAT -15% ALENNUSTA

    ostostesi loppusummasta WWW.KIRJAONLINE.COM verkkokaupasta.

    Tarjous voimassa 1.4.15-30.4.15

    ALENNUKSEN SAAT koodilla 042015

    Tarkemmat ohjeet: http://www.kirjaonline.com/news/9/15-ale-huhtikuun-ajan

    http://www.kirjaonline.com/product/871/jeesus-on

    Judah Smith esittelee meille Jeesuksen, jota synkät maalaukset ja virret eivät ole onnistuneet kuvaamaan. Innoissaan, humoristisesti ja vakuuttavasti hän osoittaa, että Jeesus elää. Jeesus on armo. Jeesus on ystävämme. Jeesus on uusi, parempi tapa olla ihminen.

    Pois kaikki muut ajatukset......†

    Tuputin_huono

    Äänestä

  • Mika_Panikoi kirjoitti:

    Sinä Mika panikoit. Et hämää meitä....†

    Apua ristitumputtajalle ja hänen läheisilleen löytyy

    http://www.uskontojenuhrientuki.fi/

    Äänestä

  • "Microsoft on systemaattisesti lähes joka ainoa päivitystiistai julkaissut vähintään yhden rikkinäisen päivityksen. "

    Äänestä

"Eräs näistä on Internet Explorer 11:lle tarkoitettu kb3038314-päivitys, joka estää hakukoneen muuttamisen esimerkiksi Googleksi."

On näemmä hätä kädessä jo mikki$otkulla. Palstan mikki$-puudelien lisäksi.

Äänestä
  • Eilen kokeilin tuota ja kyllä vain minulla antoi noin tehdä! ....†

    Äänestä

"Jo 7 vuotta Windowsia, eikä vieläkään mitään päivitysongelmia! Tubuttimessa niitä..."

Moniosaamaton Karikin panikoi ja yritti tietenkin tuttuun tapaansa kääntää huomion muualle esitellessään omia töppäilyjään muka toimimattomuuksina, siinä kuitenkaan onnistumatta. Nimimerkkikin vaihtuu näköjään lähes joka kerta, miksiköhän...

Äänestä

Ei asia itkemälläkään parane. Täytyy valita parempia.

Äänestä

only by Microsoft® Pro™ Stitued
(no vähän naurattaa :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


prof__Turhapuro kirjoitti:

Tuskin IE:n käyttäjiä:

http://www.mbnet.fi/artikkeli/tietokoneet/microsoft_julkaisi_jalleen_rikkinaisen_paivityksen_talla_kertaa_yhteistyosta_kieltaytyy_internet_explorer_11

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu