HEH täällä Pudiksella kerrostalossa kuului myöhään eilisiltana möreä miehen ääni joka toisti, että "jytky, jytky, jytky.....". Hetken päästä naisen ääni ilmoitti kuuluvalla äänellä, jotta mikä jytky? sama kaksitoistasenttinen tuo on kuin ennenkin.
JYTKYTYSTYSTYS
korvakuulo
7105
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Heh Heh minäkun luulin että se kuului Siuruan kansantasavallasta.
Täälä Paljetiellä joka viikonlopun perjantai ryypätään ja isoa ääntä pidetään !!!!! Ja perheen äiti on terveydenhoitaja joka on käsittämöntä !!!!!! Eihän siinä mitään väärää ti etysti ole !!!!!! Mutta alaikäiset lapset joutuu tätä joka viikonloppu seuraamaan !!!! Eiköhän Äidin pitäisi olla esimerkkinä ammattinsa vuoksi !!!!!
Joko se Sipittäjän hallitus on saanu kakstoistasenttisen lerpalleen?
ni ne vaan sairaanhoitsutki ossaa mutta sitten ollaan kuin ylempiä virkamiehiä toisaalla ja näytellään parempaa perkele!! KAKSNAAMASIA KU OVAT11
http://uutismaailma.com/turussa-ei-suomalaiset-saa-leipajonosta-ruokaa-kun-kaikki-menee-pakolaiskeskuksiin/
Rasistit levittävät jälleen väärää tietoa, nyt leipäjonoista. Mistähän näitä vähä-älyisiä sikiää?
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015091420350827_uu.shtml
Oulussa olevan punaisenristin toimiston johtajalla Sirpa Kansanaholla 6700 euron kuukausipalkka.Tuo kun selvisi,yhteenkään SPR keräykseen en anna pläty äyriä.
Tuomosesta virasta maksetaan posketonta palkkaa akalle joka haukkuu suomalaiset raiskaajiksi.Hänen mukaansa mamut ei raiskaa ketään vaan suomalaiset.