Kokemusta Canon Ixus i

Todella hieno ja hyvä kamera, voin suositella!!!
3532
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sua vaan vituttaa, että itse menit ostamaan sen ja nyt yrität että muutkin tekis yhtä tyhmästi!!

Äänestä
  • Voitko antaa selvitystä miksi olen mielestäsi tehnyt tyhmästi, pienempää ja tyylikkäämpää kameraa ei ole valmistettu kuin Ixus i, ja kuvien laatu on hyvä 4 megapikseliä.

    Äänestä

  • Kaitsu kirjoitti:

    Voitko antaa selvitystä miksi olen mielestäsi tehnyt tyhmästi, pienempää ja tyylikkäämpää kameraa ei ole valmistettu kuin Ixus i, ja kuvien laatu on hyvä 4 megapikseliä.

    Itse pidän iXus 400 jossa on 4 mega pixeliä, se kelpasi mulle melkein kaksi vuotta mutta kun rupesin myymään kuviani niin ostin Finepix S5500 ja se on mulle hyvä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaitsu kirjoitti:

Todella hieno ja hyvä kamera, voin suositella!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu