Olemme olleet yhdessä yli 20-vuotta ja lapsiakin on. Miestäni ei ole koskaan oikein seksi kiinnostanut ja jos saan hänet houkuteltua, niin haluaa hoitaa homman nopeasti (eli minulle pian orgasmin), että pääsee itse hoitelemaan loput takaa päin ja mielellään sinne kakkoseen. No, tämäkään ei ole ollut se syy, miksi epäilykset heräsivät. Ne heräsivät viime viikon loppuna kun olimme laivalla, minä oli päivät koulutuksessa ja mies odotteli hytissä (tai jossain laivalla). Illalla sitten kun koulutukseni päättyi, menimme yhdessä syömään ja sen jälkeen koulutusporukkani kanssa drinkeille ravintolaan, siellä huomasin yhden miehen tuijottavat koko ajan miestäni ja kaiken huippu oli, kun olimme lähdössä kahdestaan mieheni kanssa hyttiin, niin hissiin juoksi joku mies, joka sanoi miehelleni, että et kai vielä mene nukkumaan? Mieheni oli hyvin vaivaantunut ja vastasi, että kyllä, minä ja vaimoni menemme nyt nukkuumaan ja mies jäi hissiin virnuilemaan peräämme. Kysyin, mitä tämä tarkoittaa, niin mieheni ei osannut siihen mitään vastata. Ihmetteli kuulemma itsekkin. Sunnuntai iltana kun palasimme Suomeen, niin meitä oli vastassa miehen kaverit, jotka oli lähdössä laivalle, porukka oli jo hyvässä hiprakassa (niin kuin miehenikin), niin pisti silmään kun mieheni halasi kavereitaan ja toivotti hyvää matkaa, niin halauksen yhteydessä hän puristi yhtä kaveriaan pepusta. Jotenkin nyt tuntuu, että en tiedä mitä enää uskoa. Mies on rakastava, oikea malli-isä, eikä käy koskaan missään ravintoloissa poikien kanssa, vaan viihtyy enemmän kotona minun ja lasten kanssa. Välillä joudun oikein patistelemaan, että mene ihmeessä, kun itsekkin käyn välillä tyttöjen reissuilla. Olen jotenkin ihan sekaisin. Mitä tästä pitäisi ajatella..
Onko mieheni homo?
homonkovaimo
41247
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
En usko, että miehesi on homo. Saatoihan se kaveri yrittää iskeä miestäsi, mutta minkäs miehesi sille voi. Miehiseen huumoriin ja ystävyyteen kuuluu kyllä pieni pakaroiden puristelu ja halaukset.
Miehesi tuskin on homo. Oot muuten surkea provojen kertoja. Huomaa heti että juttu on keksittyä p*skaa.
Kyllä sun miehes ainaski mun kans tykkää paneskella, uikuttaa tosi sexysti ku molotan sitä megameisselillä pebaan. Ja sit ku se imuttaa mun kyrpää ni se aina haluu ekax mällit suuhun ja sit viel naamalle.
Kahdesti piti lukea aloittajan nimi, oliko se homon kova imu vai mikä ;)
Bi-palstalla sulla on samana päivänä ilmaantunut kohtalotoveri, tosin ei oo ollut ukon kanssa kuin 16 vuotta. Mutta voisitte vaikka käydä yhdessä ennustajalla.