Avoin kirje Krista Kososelle

8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Eikös tämä Sebastian homppeli? Mitä mieltä Ylä-Savon persut homoista?

Äänestä
  • Ei tietoa, mut sulla ihan selvästi jotain homppeleita vastaan?!

    Äänestä

  • Mikä...ääliö kirjoitti:

    Ei tietoa, mut sulla ihan selvästi jotain homppeleita vastaan?!

    Eihän vaan Ylä-Savon persuissa homppeleita?

    Äänestä

Sebastian on bii seksuelli

Äänestä

Ketjua moderoitu.

Äänestä

Minäki äänestin PerusSuomalaisia!

Äänestä

Suomi maailman nopein kansa köyhtymään muslimit syö kaiken

Äänestä

Kiitos Sebastian Tynkkyselle loistavasta kirjeestä. Toivottavasti Krista Kosonenkin sen ymmärtää, ja miettii kaksi kertaa mitä älytöntä tuli sanotuksi. Roolit/työt on sitten ihan oma asiansa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HyvinKirjoitettu kirjoitti:

Avaako tämä silmät kannattaa lukea.
http://sebastiantynkkynen.com/2015/04/21/avoin-kirje-krista-kososelle/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu