Oot sä vaan niin

sulonen ja niin jästipäinen <3 Tykkään siitä ja susta sellasena.
28<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 28

Vanhimmat

en oo..

Äänestä
  • Ei oo sulonen jästipäisenä? Onhan. :)

    Äänestä

  • joka tarkoittaa että on ihan lapanen niinkö?

    Äänestä

  • Lapanenko kirjoitti:

    joka tarkoittaa että on ihan lapanen niinkö?

    Ei vaan sitä että on mahottoman omapäinen mutta minusta se on piirre josta tykkään. Sulonen piirre. Hellyyttävä ja halittavan pussattava. <3

    Äänestä

Ton jästipään oon kuullut ennenkin ja sitä taidan ollakin. Tykkään niin<3

Äänestä

Jästipää :) Mikä on sanan tarkoitus?

Äänestä
  • Kuvaa itsepäistä/omapäistä/jääräpäistä/periksiantamatonta

    Äänestä

  • AjattelinSua kirjoitti:

    Kuvaa itsepäistä/omapäistä/jääräpäistä/periksiantamatonta

    Aha :) Eli isoin kirjaimin MIES. :)

    Äänestä

Voi että mua ärsyttää tää pelailu! vaikeasti tavoiteltavaa:) Ja sorrun siihen ittekin... Ennen esitin aina vaikeasti tavoiteltavaa:)

Äänestä
  • Pelailu just. Eipä ota selvää. Kyllä se NAINEN on niin salaperäinen.

    Nytkin varmaan tällää itseään siellä:)

    Äänestä

  • Näen jatkuvasti naisia jotka katsovat minua ja harovat hiuksiaan. ;)

    Äänestä

Suloisimmista suloisin. Kiitos vain kehuista! :)

Äänestä
  • Hän on ykkönen ja ihan ylivoimaisesti. Mutta siitä hys.. ei se saa tietää tai luulee muuten että oon siihen ihastunut. :)

    Äänestä

Mie niin tykkään näist jutuist.

Luen kaiken ain kakskin kerttaa.

Äänestä
  • Ei saa seota. Elämä on irl.

    Äänestä

Olen ollut sellainen lapsesta asti, periksiantamaton ja sisukas. Vuosien myötä kyllä ote lipsunut...

Äänestä

Mukava kun kanssasisaret hoitaa suitsutuksen välillä :)

Äänestä
  • En mä halua kuin yhden ja se ei ole sinä tai sinun. Jos olisi en sitä enää haluaisi koska sen arvo laskisi heti liikaa. :)

    Äänestä

  • AjattelinSua kirjoitti:

    En mä halua kuin yhden ja se ei ole sinä tai sinun. Jos olisi en sitä enää haluaisi koska sen arvo laskisi heti liikaa. :)

    Näpäytys :D

    Äänestä

  • Näppärä kirjoitti:

    Näpäytys :D

    Joo nii o.

    Äänestä

  • Saasivustaseurata kirjoitti:

    Joo nii o.

    Onhan se kiva kun voit välillä ottaa iisisti... :)

    Äänestä

Kissa kyseessä että puurokin on jäähtynyt :)

Äänestä

kohtelet sitä niin huonosti?

Äänestä
  • Miten niin huonosti?

    Äänestä

näyttää se suloisuus kyl olevan.

Äänestä
  • Aina se on suloinen vaikka välillä se kiukuttaa. Ei ne pois sulje toisiaan. Sulonen piirre voi olla silti vaikka se välillä kiukuttaisikin. Samalla tavalla voi olla vihainen vaikka rakastaakin! Kässäätkö?

    Äänestä

Kiitos kiitos minkä sitä ittelleen voi.Tykkääminen taitaa olla molemmin puolista.

Äänestä

Huomaa pienistä asioista koska naisen pää on ihan pyörällä.:) hyvää päivän jatkoa! nyt tää lintu lähtee lentelee

Äänestä

Kommentoi aloitusta


AjattelinSua kirjoitti:

sulonen ja niin jästipäinen <3 Tykkään siitä ja susta sellasena.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu