.
ONko näköpiirissä että kun alkuperäisten harmaiden boxien käyttäjien aikoina toimi vielä Yle areena ja MTV3 katsomo suoraan elisan boxista että ne palautuisi takaisin jossakin päivityksessä? Siis uusimman Netgem N7700 valikoihin toivoisin tätä ominaisuutta.
.
Elisaviihde ja Yle Areena Katsomo ym
poistuivat_valikoimasta
2
212
Vastaukset
Hei poistuivat_valikoimasta,
Yle areena on tulossa Netgem N7700:lla. Toivotaan että se olisi mukana seuraavalla isommalla päivityksellä. Päivämäärää ei olla saatu lyötyä kuitenkaan lukkoon. Katsomo palvelut ei ole näillä näkymin tulossa Netgemille.
Miikka / Palstatiimi
http://palsta.elisa.fi- Olikin_N8100
.
Korjausta aloitukseen että boxini olikin Netgem N8100 onko siihenkin tulossa edes jonkinlainen areena ym. liityntä? Tai miksei vähän vastaavat kuin älytelevisioissakin on (Youtube, Dailymotion ym.)?
.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 952072
- 1741400
- 1661293
Ikävintä on kokea
Kun toinen lähestyy niin sitä itse vetäytyy. Sitten kun itse lähestyy niin toinen vetäytyy. Vähänkuin magneetit jotka hylkivät toisiaan ja sitä ei ede801107Sara ja Pyry eronneet?
Pitääkö huhu paikkansa, tietääkö kukaan?Joku kertoi, että olivat tapelleet rajusti Emma gaalan jälkeen ja sen jälkeen Sara poisti Instatililtään kaikk42951Unelmoitko asunnosta lämpimässä? Haluaisitko muuttaa Suomesta esim. Espanjaan?
Kiinnostaisiko sinua muuttaa pois Suomesta lämpimään? Jos kiinnostaisi, niin muuttaisitko vain talviajaksi vai koko vuodeksi ja millaisia kriteerejä s70832Miksi ihmiset ilkeilevät toisilleen anonyymisti?
Ikuisuusaihe, tavallaan, mutta jäin tuota pohtimaan männä yönä. Miksi pitää olla ilkeä mm. palstalla anonyymisti? Miksei voi vain todeta, että olen er157760Sen takia sanoin sen
Että et ottaisi itseesi kun ei ole tarkoitus sinua loukata. Me vain heijastellaan toistemme kipukohtia ja se tuntuu ikävälle.100714Millaisista tuoksuista miehet pitää?
Tuli tuosta yhdestä aloituksesta mieleen tälläinen. Eli millainen tuoksu saa miehet sekaisin? Onko se karkkikaupan tuoksu, kukkainen tuoksu,mausteinen90675