Itse olen suunnitellut itsemurhaa niin että laitan vaatekomeroon kerän piikkilankaa ja vedän LSDtä ja liimaan oven kiinni pikaliimalla ja käynnistän kattoon strobovalon. Painin itseni hengiltä piikkilangan kanssa ja kun ruumiini alkaa haisemaan, poliisilla on iso ongelma avata vaatehuoneni ovi ja näky järkyttää nuoria konstaapeleita jotka ovat juuri päässeet kentälle. Näin annan vankkaa osaamista ja kokemusta poliisivoimille ja työllistän monia palveluita mm vainajankuljetusta, oikeusrekisterikeskusta, väestörekisterikeskusta ja terveyskeskusta josta lääkäri joutuu tulla toteamaan minut kuolleeksi. Voi myös olla että nykyään poliisikin voi todeta henkilön kuolleeksi.
Vastaukset 11
- epäuskoinenn
Ootko tosissas?
- syvämies
Diippiä settiä. ..
- Kandidaatti
Lapset nukkumaan. Sä et oikeesti oo tekemässä mitään. Sellaisella joka tosissaan suunnitelee itsemurhaa tekee sen niin että henki varmasti lähtee. Ei ole intressejä alkaa moiseen paskaan. Pääasia että henki lähtee.
- Muista-maksaa
hautauskulut omista rahoistasi, ei sossun rahoista....
- katkeraaa
Kaikki rahat on "sossun rahoja" :D
- Ehdottomastikielletty
Ei. Et tee sillä lailla. Et laisin tapa itseäsi. Elämässä mennään elämällä eteenpäin. Ja sinä selviät siitä siinä kuin muutkin. Piste.
- Tapa-ittes-sen-verran
komeasti ettei tartte haudata, joohan.
Immolaatio jonkun näennäisviisaan kommentin kanssa on käynyt omassa mielessäni. En vain ole keksinyt mitään asiaa, jonka puolesta tämä kannattaisi tehdä, tai mihin se vaikuttaisi.
- SSRI
Narsistin itsemurha. En taivu, mutta taitun, ja komeesti.
- eiauta
Nussimalla saatu henki, mitäs läksit
- Dccdzfc
Käy maksamassa itse arkku ennen kun alat hommiin, se vasta on tyyliä, järkytät sitten myös hautaustoimiston henkilökunnan.
Tsemiä yritykseen!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 941385
- 781133
Mustikat jää metsiin
kun ei thaikut saa lupia tulla ja oman maan työttömät ei viitti metsään mennä. Itse poimin noin 20-30 sangollista kesäi64851- 49837
- 59786
Ei kai nyt kukaan oikeasti kuvittele, että hallitus eroaisi Garden Helsingin takia?
Ongelmanahan tässä kuitenkin on se, että mitään tavallisuudesta poikkeavaa ei ole tapahtunut. Joten mikä se eroperuste157759- 40709
Muiden vaikutus
Oletko antanut muiden vaikuttaa mielipiteisiisi, tunteisiini tai valintoihisi suhteessa kaivattuusi?86668Me (n & m)
Toisillemme erityiset, vaikka emme ole toistemme elämässä kuin lyhyinä, ohikiitävinä hetkinä. Uskon, että koet samoin. T16650Jaakko Kyllönen !
Koettaa viisastella,Kuhmon hoito paikkojen kohtalosta.KYLLÄ SE OLI KOKOOMUS;JOKA ETU NENÄSSÄ EDDUSKUNTA VAALIEHDOKAS TEA24581