Kuumat aallot+ Berberin?

Oletko saanut apua Berberin:stä kuumiin aaltoihin?

Kyselee yksi 60v,jolle tätä Berberiniä suositeltiin.
1111
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Aloin googlettamaan tästä Berberinistä, kun en ollut koskaan kuullut moisesta luontaistuotteesta. Missään hakutuloksessa ei mainittu vaihdevuosia, tosin oikoluin ne vain tosi pikaisesti ja kaikkia avaamatta. Tässä linkissä on vähän tietoa Berberin vaikutuksista, mutta vaihdevuosista ei tässäkään mainintaa.

http://fi.wikipedia.org/wiki/Berberiinitutkimuksen_tila

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mammax kirjoitti:

Oletko saanut apua Berberin:stä kuumiin aaltoihin?

Kyselee yksi 60v,jolle tätä Berberiniä suositeltiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu