Olen itse jousimies/nainen ja mieheni kalamies.Parikymmentä vuotta vierähtänyt ja edelleen rakkaus kukoistaa.Huumoria olla pitää.Nautitaan joka hetkestä.Kalamiehestä sen verran , että näyttää ja sanoo tunteet kumppania kohtaan.On hellä ja huomaavainen puoliso.
kalamies ui mun "liiveihin"
jouskarinainen
1
250
Vastaukset
- eieihuh
Noin päin voi onnistua. Ei siten. Että mies jousimies ja nainen kalat. Ei onnistu. Kalat takertuva ja omistava. Huh. Perävalot näkyy kun jouskari huomaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 424370
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1384109- 643766
- 1153682
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans343557Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe743393- 902962
- 542845
- 252656
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p142364