mut tunteita on senkin edestä.kun eräs on jäänyt kiinni sydämeeni ,eikä lähde irti millään.jäänyt pysyvästi .tahdon sinulle pelkkää hyvää:)
järkee ei oo
tiedätkuka
20<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
kiitos..tuon tunnistin itselleni sopivaksi..sinä söpö nainen..
toivottavasti olet se oikea ihana vaalea mies ,jonka näin tänään .
olen..tod.näk.
toivotan hänelle todella hyvää yötä ja kauniita unia :)Nuku rauhassa :)vain sinulle
Koskahan näit isovaalee;)
ei ollut iso vaalee.ihan sopiva
eilen näin .
Tänään en nähnyt ja tiedän miksi.mutta
Joko huomenna nähtäis, etsin sua kaikista kasvoista sinua sinua vaan;) ikävä on mieletön jos en sua enää nää niin kuolen!
ap niin on , aamulla ois tohtorilaan meno ,ja asioiden hoitamista ehkä nähdäänkin siellä kylillä.
Ap nytkin ajattelen vain sua näpyttelen puhelintani olohuoneessa ja katon muka töllötintä..ja mietin sinua mitä touhuat oletko autotallissa auton kimpussa vai mitä.
67 joku tunniste? Ja meneekö n>m vai m>n? Ainakin kohteella on autotalli... hmm..
n>m menee kyllä on tunniste nimimerkki,kyllä hän sen tietää.
ap toivotan hänelle edelleen hyvää yötä ja kauniita unia :)Nuku rauhassa:)vain sinulle
näin sinut tänään mut sä et nähnyt ,mut ei se mitään sulla olikin puhaa siinä edessäsi.ensiviikolla minäkin palaan takaisin samaan paikkaan .
mitäs mä puuhastelin?
työsit rullakkoo ....laitoit varmaan tavaraa siihen
joko menit nukkumaan kauniita unia sinulle :)nuku Rauhassa ,vain sinulle:)
hitsi en kerennyt tänään käymään kaupungilla kun meni koko päivä noitten puiden kimpussa .pari autokärryllistä tuli sahattua ja pinottua.olit kuitenkin koko päivän .........................kuten aina,hauskaa VAPPUA :) vain sinulle
tänäänkin olet ajatuksissani en voi sille yhtikäs mitään,pyörit ajatuksissani joka päivä ,en paljon sinua näe mutta ..................ajattelen sinua senkin edestä ihan joka päivä tää oli vain sinulle