Rantaan eräälle helsinkiläisnaiselle. Anteeksi tuosta sähköpostista, olen mennyt liian pitkalle. Mutta ala missään nimessä ole huolissa, saat tietysti olla kaikessa rauhassa, en ole sekaisin, osaan olla pidättyväinen. Tiedän, ettet sinä ole tehnyt mitään väärää.
Puhtaasta pöydästä
eteenpäinmenossa
9<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Minkä ikäiselle?
suhteellisesti nuorelle
Ei hän ole täällä. Ehkä kohtaat hänet siellä rannalla paremmin ja voit esittää anteeksi pyyntösi ja aukaista sydämesi :)
Kuulehan.Tiedätkö edes miltä Puhdas Pöytä oikeasti näyttää? Ja tiedätkö mikä se oikeasti on?
Musta on erikoista, että juuri Puhdas Pöytä esiintyy täällä ajoittain. Mutta kukaan ei oikeasti tiedä siitä mitään. Mä saan ihailla ja tunnustella sitä, tuoksutella sitä ja sommitella sitä. Eikä ole kiire minnekään. Sen paikan näyttää aika, että mihin se lopulta istuu. Siihen kulminoituu niin paljon. Vähän kuin Mona Lisa -yllättävyydessään hyvinkin pieni ja tavallinen.
Mut jos kiinostaa, niin se tulee olemaan monessa mukana <3
Anteeksi annettu.
Tuskin olet viestini kohde. Kiitos silti.
Harmi ettei muhun liity mitään rantaa :)