muuta haluaisin halata, ja olla halattavana.
https://www.youtube.com/watch?v=xhloKnrJ6wU
Naiselta tämä, kuitenkin kaikille toivottaen
Hyvää yötä
https://www.youtube.com/watch?v=xhloKnrJ6wU
Naiselta tämä, kuitenkin kaikille toivottaen
Hyvää yötä
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Mulla on sama juttu toisinaan. Viime aikoina varsnkin että tekisi mieli vain päästä halimaan ja pitämään hyvänä jotakuta.
Tietysti pitäähän sen toisen olla jollakin tavalla spesiaali ettei ihan ketä tahansa ihmistä sinne sänkyyn voi ottaa.
Jos tässä huonosti käy kuten pelkään niin tyynynä halailen loppuikäni tai sitten pitäisi tyytyä johonkin jota en oikeasti haluaisi halailla.
Täydellisyyttä en kaipaa, mutta vaikea vain löytää naista jossa sopivat fyysiset ja psyykkiset ominaisuudet sen kanssa että yhdessä natsaa.
Sen takia ei haittaa vaikka tyynyjä halailee koska en tahdo valehdella ja teeskennellä jollekulle halailevani heitä ja toisaalta ymmärrän sen etten välttämättä ole kovinkaan monen kanssa yhteensopiva tai tuskin kenenkään ikävöinnin kohteena.
Universumi nyt on vain tällainen paikka. Onneksi on tyynyt! :)
Hmmm. Onko näin?
Samoin miettien tuonne tyynyjen sekaan.
Elämä tuntuu vaan joskus olevan epäoikeuden mukainen, vai onko sittenkin oikeudenmukainen. En tiedä, mutta tunteet vaan on ne mitkä vois olla muutakin kuin tyynyjen halaamista.
Nyt, kauniita unia, oman kullan kuvia, vaikka tyynyjä halaten ;).
Kyl se noin on.
Universumi on tällainen ja usein monista periaatteistaan tai odotusarvoistaan joutuisi luopumaan että saisi halia jotakuta. Kysymys on sitten onko se sen arvoista että huijaa itseään ja toista? Jos sinun kohdallesi ei satu jotakuta joka sinusta välittää oikeasti ja toisaalta et jaksa "laskea rimaasi" tiettyjen asioiden osalta niin miksi vaihtee tyynyt siihen ihmiseen?
Kukaan tuskin mua kaipailee joka ei enää nykyään satuta kun ikää on vähän jo kertynyt. Yleensä naiset ovat pinnallisesti ihastelleet minua joltain kantilta jonkin aikaa, mutta unohtaneet varmasti jälkeenpäin kuka edes olin. Eivät ne oikeasti ole välittäneet joten siltä osin turha ikävöidä olematonta.
Itse etsin jotain erityistä jota voisi pitää hyvänä ja joka osaisi arvostaa hellää miestä josta löytyy muitakin puolia. Tuossa se ongelma sitten piileekin kuten monella muullakin.
Mutta turha valittaa ja onhan nuo tyynyt aina olemassa!
Hyvää yötä.
Ps. Maailma ei ole oikeudenmukainen eikä epäoikeudenmukainen. Se on neutraali eikä välitä meidän halauksista, toiveista, unelmista tai edes kyvystä välittää.
Kauniita viestejä teillä.
Hyvät yöt.