Onneksi olkoon krapulapesäkkeet!

Olkoon Vapun Päivänne päänsärkyinen, vatsaa nurin kääntävä, krapulapaskanhajuinen, huonossa olossa vellova, krapula syvimmän kurjimuksensa teille näyttävä. : ) Hahhaaahhhahahahaa!!!!
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mutta heräsin silti aamulla päänsärkyyn. Jotenkin oli tyyny ollut huonosti ja niskakin ihan jumissa. Meni ohi, kun otin buranan ja hieroskelin niskaani.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tässäteille kirjoitti:

Olkoon Vapun Päivänne päänsärkyinen, vatsaa nurin kääntävä, krapulapaskanhajuinen, huonossa olossa vellova, krapula syvimmän kurjimuksensa teille näyttävä. : ) Hahhaaahhhahahahaa!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu